2021-10-18
WASHBURN Sonamaster WS300H - nowa wersja - test
W niedawnej dostawie Music Info pojawiły się nowe, odświeżone modele Washburn WS 300 z bardzo popularnej serii Sonamaster. »
 
 
2021-08-10
ARIA Pro II 615 MK2 Nashville - test
Aria Pro II 615 MK2 Nashville należy do kolekcji Hot Rod, i posiada korpus z topoli, który okraszono topem z klonu płomienistego wykończonym na wysoki połysk w atrakcyjnym, błękitnym kolorze Turquoise Blue. »
 
 
2021-08-05
ARIA Pro II 714-STD - test
Instrumenty Aria Guitars od jakiegoś czasu dostępne są na naszym rynku dzięki dystrybutorowi Music Info, a każdy kolejny test potwierdza wyjątkowo dobrą jakość w stosunku do ceny, zarówno od strony wykonania jak i brzmienia gitar japońskiego producenta. »
 
 
2021-07-23
Test: Washburn Bella Tono - gitara na którą stać każdego
Washburn, amerykańska marka z tradycjami. Od 1883 roku obecna w świadomości muzyków. Dziś bardziej znana z gitar elektrycznych, ale przecież zaczynała od instrumentów akustycznych -gitar, mandolin, banjo. »
 
 
2021-07-15
Bo liczą się detale - ciekawe nowości w katalogu Ernie Ball
Czasami nie trzeba wiele by dać swojemu sprzętowi grającemu nowe życie. Nowy pasek, kostka czy kapodaster może dać nam dużo radości i zainspirować do tworzenia. Sporo takich akcesoriów znajdziemy w katalogu firmy Ernie Ball, który doczekał się sporego odświeżenia. »
 
 
2021-07-13
Nowości od Alvarez w segmencie gitar Artist i ukulele
Gitary Alvarez od ponad pięćdziesięciu lat goszczą w rękach jednych z najbardziej znanych muzyków świata. Dbałość o detale, dopracowane brzmienie oraz ciągłe wdrażanie nowych technologii powoduje, że marka ta z roku na rok staje się coraz bardziej popularna również w naszym kraju. Istotnym atutem instrumentów tej marki jest doskonały stosunek cena jakość. »
 
 
2021-07-02
Washburn Bella Tono
Gitary Washburn Bella Tono wykorzystują autorski design korpusu Studio, pozwalający przy zmniejszonych, zwiększających komfort gry wymiarach uzyskać głębokie i głośne brzmienie. Gryfy instrumentów posiadają również mniejszy, bardzo wygodny profil, dzięki czemu nie sprawią żadnych problemów również początkującym gitarzystom i gitarzystkom. »
 
 
2021-06-25
ARIA Pro II PE-350PG - test
Aria Guitars obecna na rynku już od ponad pół wieku to jedna z najstarszych japońskich firm produkujących gitary elektryczne, basowe i akustyczne. »
 
 
2021-06-11
ARIA Aria Pro II Jet-1 - gitara elektryczna
Aria Guitars to uznana japońska marka już od kilku dekad produkująca wysokiej klasy gitary elektryczne, basowe, akustyczne oraz ukulele. »
 
 
2021-06-08
Jay Turser wzbogaca ofertę o nowe modele gitar i basów
Jay Turser, producent budżetowych aczkolwiek bardzo solidnych instrumentów typu entry level, poszerza swój katalog na polski rynek o dwie linie gitar oraz jedną linię basów. »
 
 
1 
2 
3 
4 
5 
... 
119